Eğitim Kadrosu

Mehmet Öztürk
Mehmet Öztürk

1983 Bulgaristan doğumludur. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu Antrenörlük Bölümü mezunu olup Beden Eğitimi Pedagojik Formasyon eğitimi almıştır. Tekel, Marmara Koleji ve Pertevniyal Spor Kulüplerinde altyapı ve A takımlarında basketbol oynamıştır.

Antrenörlük kariyerine ANT sporda başlamış olup, sonrasında Ülker Spor Kulübü’nde altyapı takımları; Fenerbahçe Spor kulübünde 5 yıl altyapı, spor okulları ve spor okulu kamplarında kamp sorumlusu olarak görev yapmıştır.4 yıl süreyle CBL’de Anadolu Hayat Emeklilik basketbol takımının baş antrenörlüğünü yapmıştır. Meslek hayatı süresince basketbol alanında çeşitli ulusal ve uluslararası gelişim seminerlerine katılmıştır.

2011 yılından itibaren Mavibirlik Spor Kulübü’ne dahil olarak, Kulüp Başkanlığında bulunmakta ve antrenör olarak devam etmektedir. Aynı zamanda Piri Reis Üniversitesi Basketbol Takımı baş antrenörlüğünü yapmaktadır.

Mustafa Serdar Gürbüzer

1984 Almanya doğumludur. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu Antrenörlük Bölümü mezunu olup Beden Eğitimi Pedagojik Formasyonu eğitimi almıştır. İstanbul Tofaş, DSİ, Beykoz takımlarında altyapı ve A takımlarında basketbol oynamıştır. Mavibirlik ve Ankara Mavibirlik Spor Kulübü kurucusudur.

Antrenörlük kariyerinde Fenerbahçe, Darüşşafaka, Beykoz, İstanbul Ticaret Odası, Ford Otosan (CBL) PWC (CBL) ve milli takımlarda uzun yıllar görev almış olup İstanbul Ticaret Üniversitesi ve Kulübünde basketbol takımlarında görevine devam etmektedir. Askerlik döneminde Türk Silahlı Kuvvetleri Basketbol Ordu Milli Takımında görev yapmış olup, TSK yaz spor okullarında görev almıştır.

Altyapılar ve A takımlar seviyesinde Türkiye şampiyonalarında madalyalar ve dereceler elde etmiş olup Türk basketboluna, milli takımlar seviyesinde oyuncuların yetişmesinde katkıda bulunmuştur.

Oğulcan Özdoğru
Oğulcan Özdoğru

1998 İstanbul doğumludur. Mavibirlik Spor Kulübü, ve İstanbul Ticaret Odası bölgesel lig A takımlarında oynamıştır. 2017-2019 yılları arasında İstanbul Ticaret Odası minik takımlar baş antrenörlüğü ve U18 takımı yardımcı antrenörlüğünü yapmıştır. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu antrenörlük bölümünde eğitimine devam etmektedir.

Furkan Baran Yıldız
Furkan Baran Yıldız

2000 İstanbul doğumludur. İstanbul Anadolu Gençlik ve Mavibirlik Spor Kulüplerinde oynamıştır. 2018-2019 yılları arasında Mavibirlik Spor Kulübü’nde yardımcı antrenör olarak görev yapmıştır.2019 yılında TBF’nin düzenlediği antrenörlük seminerine katılarak E kademe antrenörlük lisansını almıştır. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu antrenörlük bölümünde eğitimine devam etmektedir.

Yağmur Aras
Yağmur Aras
1997 İstanbul doğumludur. Fenerbahçe, Net Voleybol ve Alp spor kulüplerinde voleybol oynamıştır. Bahçeşehir Üniversitesi İngilizce Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünde eğitimine devam etmektedir. Net Voleybol’da yaz kamplarında yardımcı antrenör olarak, Alp Spor Kulübü'nde spor okulları ve altyapı takımlarında yardımcı antrenör olarak görev yapmıştır. Mavibirlik Spor Kulübü'nde spor okulları voleybol antrenörü ve spor okulları koordinatörü olarak görev yapmaktadır.